AstraZeneca zajmie 21 tys. mkw. w biurowcu Postępu 14 w Warszawie

AstraZeneca Pharma Poland zajmie aż 60 proc. powierzchni warszawskiego biurowca Postępu 14. Firma zdecydowała się pozostać w obiekcie przez kolejne 5 lat, jednak wynajęła dodatkowe 3 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Warszawska siedziba AstraZeneca będzie zatem liczyła ok. 21 tys. mkw.

AstraZeneca zajmie 21 tys. mkw. w biurowcu Postępu 14 w Warszawie

Postępu 14 jest siedzibą AstraZeneca w Warszawie od 2016 roku i jest integralną częścią naszej strategii budowania wspaniałego miejsca do pracy (Great place to Work). Dzięki nowej umowie powiększamy znacząco naszą wielokrotnie nagradzaną powierzchnię biurową, możemy ją w przyszłości rozbudowywać, aby była jeszcze bardziej funkcjonalna i komfortowa dla naszych pracowników. Dalsza obecność w Postępu 14 to również potwierdzenie naszego potencjału do dalszego rozwoju w Polsce – podkreślił Michał Janik, Warsaw Site Senior Director w AstraZeneca Pharma Poland.

AstraZeneca to jedna z największych firm biofarmaceutycznych na świecie, która dostarcza nowoczesne leki na choroby stanowiące wyzwania dla współczesnej medycyny. W Polsce jest obecna już od 30 lat i zatrudnia blisko 2300 pracowników. Warszawski oddział firmy, który funkcjonuje od 2016 roku, znacząco powiększa się już kolejny raz.

Postępu 14 to jeden z najnowocześniejszych biurowców w biznesowej części Mokotowa, oferujący niemal 34 500 mkw. powierzchni na wynajem i 775 podziemnych miejsc parkingowych. Oprócz AstraZeneca Poland, wśród najemców biurowca znajdują się także m.in. Samsung, Ekoenergetyka czy Ikano Bank.

– Tę umowę zawieramy w niespełna rok po zakupie budynku, co utwierdza nas w przekonaniu o słuszności naszej decyzji inwestycyjnej. Postępu 14 jest wysokiej klasy, świetnie zlokalizowanym biurowcem, który niezmiennie spełnia oczekiwania znanych, międzynarodowych firm. Dziękujemy zespołowi AstraZeneca za zaufanie. Ogromnie cieszymy się na naszą dalszą, owocną współpracę – powiedział Andrzej Mikołajczyk, Managing Director w CA Immo Poland.

Poprzedni wpis

Booksy wynajmuje w Skyliner

Następny wpis

Google otwiera w The Warsaw Hub biuro

Niniejsza strona przechowuje i uzyskuje dostęp do danych już umieszczonych na urządzeniu użytkownika za pomocą mechanizmu Cookies. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się poprzez ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na temat przetwarzania danych dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Proszę obrócić urządzenie