Adgar Plaza A
Adgar Plaza A
Adgar Plaza A
Adgar Plaza A
Adgar Plaza A

Szczegóły nieruchomości

Powierzchnia netto:

11,771 m2

Powierzchnia brutto:

32,100 m2

Klasa budynku:

A

Rok oddania:

Q4 2008

Certyfikat:

LEED

Dostępny od:

Natychmiast

Warunki najmu

Czynsz biuro:

€ 13.0 -

Czynsz retail:

-

Opłata eksploatacyjna:

PLN 23.0

Parkingowe naziemne:

-

Parkingowe podziemne:

€ 70.0

Współ. pow. wspólnych (%):

5.0

Współ. miejsc parkingowych:

1/30

Minimalny okres najmu (lata):

1

Lokalizacja Postępu 17A, Warszawa

W pobliżu

Hotele
Holiday Inn Express Warsaw - Mokotow729 m1 min3 min1 min
Restauracje
Gorąco Polecam624 m1 min2 min1 min
Adgar / Square Bistro647 m0 min3 min0 min
Solony piękości
Beauty Salon Nails & More1,338 m11 min4 min11 min
Eyebar - eyebrows, makeup, hair, manicure, pedicure1,454 m9 min3 min9 min
Centra handlowe
Galeria Mokotów1,396 m14 min5 min11 min
Sklepy spożywcze
Żabka527 m3 min3 min3 min
Żabka586 m11 min2 min11 min
Stacje paliw
Orlen829 m5 min4 min5 min
Orlen1,111 m17 min4 min11 min
Park handlowy
Quick Park Okęcie5,821 m69 min10 min32 min
PH Centrum Krakowska6,597 m78 min12 min38 min
Apteki
Hebe1,219 m17 min4 min12 min
Rossmann1,250 m19 min4 min13 min

Opis

Adgar to kompleks biurowy składający się z trzech budynków, 10-kondygnacyjnych Adgar Plaza A i Adgar Plaza B oraz 9-kondygnacyjnego Adgar Plaza ONE, oferujących łącznie ok. 30 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia oraz zapewniający do dyspozycji najemców blisko 830 miejsc parkingowych. Budynki zostały zaprojektowane w sposób pozwalający na dowolną aranżację przestrzeni biurowej zgodnie z indywidualnymi wymaganiami najemców, ponadto powierzchnia umożliwia maksymalne wykorzystanie naturalnego światła słonecznego. Otoczenie oraz powierzchnie wspólne Adgar Plaza wyróżnia wysoki standard wykończenia. Pomiędzy budynkami znajduje się patio z restauracją i kawiarnią. W ramach kompleksu Adgar do dyspozycji najemców są: w pełni wyposażone Centrum Konferencyjne dla 300 osób, Calypso fitness klub (z basenem i kortami do squash’a), restauracja z kawiarnią, Centralna Serwerownia – Data Center. Ponadto budynki wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania telekomunikacyjne takie jak szerokopasmowy dostęp do Internetu, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz usługi oparte o IP.

Właściciel

Adgar Poland jest doświadczonym inwestorem, deweloperem, właścicielem i zarządcą nieruchomości komercyjnych, przede wszystkim biurowych.
To innowacyjna firma, która tworzy przyjazne koncepty biurowe, wspierające rozwój biznesu oraz integrację życia zawodowego i prywatnego. Spółka działa w Polsce od 1999 roku, a jej działalność koncentruje się na największym rynku biurowym w Polsce – w Warszawie.

Portfolio firmy obejmuje wysokiej jakości nieruchomości biurowe w doskonałych lokalizacjach. Adgar Poland jest właścicielem i zarządcą kompleksów biurowych o łącznej powierzchni najmu wynoszącej blisko 120 000 m.kw. Są one zlokalizowane w czterech warszawskich biznesowych dzielnicach: na Mokotowie – Adgar Plaza, Adgar Plaza One, Adgar Bit i Adgar Wave, na Ochocie – Adgar Park West na Woli – Inchape BMW Motor Polska, Adgar PDT Wola oraz w Śródmieściu – Brain Embassy Czackiego.

Celem Adgar Poland jest dalszy rozwój w tym regionie. Adgar jako aktywny właściciel dysponuje niezbędną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami w zakresie zakupu, sprawowania funkcji właściciela, zarządzania, rozwoju i przebudowy nieruchomości komercyjnych. Firma aktywnie dąży do powiększania portfela swoich aktywów w Polsce. Adgar Investments & Development Ltd., z siedzibą w Izraelu, jest spółką matką Adgar Poland.

Wynajem

Ewelina  Nuszczyńska

Ewelina Nuszczyńska

Leasing & Flexible Workplaces Manager

Adgar Poland

Monika  Szelenberger

Monika Szelenberger

Head of Leasing & Asset Management

Adgar Poland

Tomasz  Stopka

Tomasz Stopka

Leasing and Flexible Workplaces Specialist

Adgar Poland

Podobne biura do wynajęcia

Niniejsza strona przechowuje i uzyskuje dostęp do danych już umieszczonych na urządzeniu użytkownika za pomocą mechanizmu Cookies. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się poprzez ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na temat przetwarzania danych dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Proszę obrócić urządzenie