Business Garden Wrocław – Budynek A
Business Garden Wrocław – Budynek A
Business Garden Wrocław – Budynek A
Business Garden Wrocław – Budynek A
Business Garden Wrocław – Budynek A

Business Garden Wrocław – Budynek A

Legnicka 48, Wrocław

Szczegóły nieruchomości

Powierzchnia netto:

18,996 m2

Powierzchnia brutto:

19,472 m2

Klasa budynku:

A

Rok oddania:

Q1 2020

Certyfikat:

-

Dostępny od:

Natychmiast

Warunki najmu

Czynsz biuro:

€ 14.5 -

Czynsz retail:

-

Opłata eksploatacyjna:

PLN 16.0

Parkingowe naziemne:

-

Parkingowe podziemne:

€ 70.0

Współ. pow. wspólnych (%):

3.0

Współ. miejsc parkingowych:

1/110

Minimalny okres najmu (lata):

5

Powierzchnia typowego piętra

  • Piętra: 1-13
  • Powierzchnia: 1391 m2
Zobacz plan

Lokalizacja Legnicka 48, Wrocław

Opis

Business Garden Wrocław zajmuje powierzchnię 7 ha, na której rozlokowano osiem sześciokondygnacyjnych budynków modułowych o charakterystycznym kształcie litery H oraz liczący 13 pięter biurowiec. W sumie kompleks oferuje ponad 117 000 m2 powierzchni biurowo-usługowej. Zabudowę kampusu otacza duży ogród dostępny dla pracowników i mieszkańców miasta. W stworzonych na terenie ogrodu strefach relaksu najemcy mogą odpoczywać i uprawiać aktywności sportowe na świeżym powietrzu. Kompleks oferuje także rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów oraz szereg udogodnień dla najemców. Oprócz pawilonu restauracyjnego zlokalizowanego w centralnej części zielonego dziedzińca, wraz z otwarciem kolejnej fazy pojawią się dodatkowe punkty usługowe, m.in. nowa kantyna i kawiarnia. Kompleks biurowy, zaprojektowany przez architektów z pracowni APA Wojciechowski, wyróżniają optymalnie rozplanowane powierzchnie pięter oraz nieprzekraczający 3,5% współczynnik powierzchni wspólnych. Kluczowe rozwiązania architektoniczne i techniczne zastosowane w budynkach, w szczególności w zakresie redukcji zużycia wody i energii oraz kontroli środowiska wewnętrznego, spełniają wymogi najwyższego poziomu certyfikacji ekologicznej LEED. Trzy budynki, oddane do użytku w ramach pierwszego etapu, zostały sprzedane w czerwcu 2019. Drugi etap inwestycji pozostaje w portfolio dewelopera.

Właściciel

Vastint Poland jest częścią Grupy Vastint, międzynarodowej organizacji działającej na europejskim rynku nieruchomości od ponad 30 lat. Filary działalności firmy to zarządzanie portfelem nieruchomości oraz rozwój projektów biurowych, mieszkaniowych i hotelowych, które zapewniają komfortowe, a także zrównoważone środowisko życia, pracy i wypoczynku.

Wynajem

Marek  Ulanecki

Marek Ulanecki

Senior Leasing Manager

Vastint

Podobne biura do wynajęcia

Niniejsza strona przechowuje i uzyskuje dostęp do danych już umieszczonych na urządzeniu użytkownika za pomocą mechanizmu Cookies. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się poprzez ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na temat przetwarzania danych dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Proszę obrócić urządzenie