Centrum Biurowe Lubicz I
Centrum Biurowe Lubicz I
Centrum Biurowe Lubicz I
Centrum Biurowe Lubicz I
Centrum Biurowe Lubicz I

Szczegóły nieruchomości

Powierzchnia netto:

12,350 m2

Powierzchnia brutto:

25,000 m2

Klasa budynku:

A

Rok oddania:

Q1 2000

Certyfikat:

BREEAM

Dostępny od:

Natychmiast

Warunki najmu

Czynsz biuro:

€ 15.5 -

Czynsz retail:

-

Opłata eksploatacyjna:

PLN 15.5

Parkingowe naziemne:

€ 100.0

Parkingowe podziemne:

€ 100.0

Współ. pow. wspólnych (%):

5.0

Współ. miejsc parkingowych:

1/100

Minimalny okres najmu (lata):

5

Lokalizacja Lubicz 23, Kraków

Opis

Lubicz Park to jeden z najlepiej zlokalizowanych kompleksów biurowych w Krakowie, składający się z dwóch kameralnych budynków klasy A. Położenie w centrum miasta, w pobliżu dworca głównego i Ronda Mogilskiego sprawia, że jest on bardzo dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta. Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice oddalony jest od obiektu o 15 km, a Stare Miasto i Planty są w zasięgu krótkiego, 10-minutowego spaceru. Oba budynki kompleksu posiadają certyfikaty BREEAM na poziomie „Very Good” (w trakcie recertyfikacji do poziomu „Excellent”) oraz korzystają w 100% z ekologicznych źródeł energii.

Właściciel

Globalworth jest inwestorem oraz właścicielem i zarządcą największego portfela nieruchomości biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Dostarcza najwyższej klasy powierzchnie w najważniejszych ośrodkach biznesowych w Polsce. Buduje społeczność najemców, która systematycznie rośnie z kolejnymi projektami inwestora.

Wynajem

Julie Archambault

Senior Leasing Manager

Globalworth

Adam Iwański

Adam Iwański

Leasing Manager

Globalworth

Podobne biura do wynajęcia

Niniejsza strona przechowuje i uzyskuje dostęp do danych już umieszczonych na urządzeniu użytkownika za pomocą mechanizmu Cookies. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się poprzez ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na temat przetwarzania danych dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Proszę obrócić urządzenie