Digitalizacja w nieruchomościach. Booksy wynajmuje w Skyliner

Proces digitalizacji w nieruchomościach przyspiesza. Na rynku zanotowano pierwszą transakcję, która odbyła się całkowicie online. Platforma Booksy, za pomocą ShareSpace, wynajęła 1,5 tys. mkw. powierzchni biurowej w Skyliner w Warszawie.

Digitalizacja w nieruchomościach. Booksy wynajmuje w Skyliner

Booksy już niedługo przeprowadzi się do budynku Skyliner przy Rondzie Daszyńskiego, którego właścicielem jest Grupa Karimpol. Booksy zajmie całe piętro wieżowca, który będzie nową główną siedzibą firmy w Polsce.

– Nowe biuro w budynku Skyliner to doskonała przestrzeń zarówno dla naszych pracowników, jak i klientów. Dzięki platformie ShareSpace, proces wynajmu był szybki i przebiegł gładko, a wykorzystanie e-podpisu zaoszczędziło nam sporo czasu. Całą współpracę oceniamy jako wzorową – mówi Małgorzata Szturmowicz, CFO w Booksy.

Skyliner to jeden z najwyższych biurowców Warszawy zlokalizowany na warszawskiej Woli przy Rondzie Daszyńskiego. Oferuje 49 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz usługowej na 42 kondygnacjach. Na 165 m nad powierzchnią ziemi położony jest dwupoziomowy Skybar z niezwykłymi widokami na panoramę Warszawy. Skyliner posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Biurowiec jest najnowszą inwestycją Grupy Karimpol. Został zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski.

Rynek przenosi się do online 

Transakcja wykonana w całości online potwierdza postępującą digitalizację rynku nieruchomości. 19 października oficjalnie wystartował portal biura.info, obejmujący 32 miasta i ponad 2 tys. budynków z powierzchnią biurową w Polsce. – Działa jak „biurowy Airbnb” łącząc potencjalnego najemcę z właścicielem budynku biurowego – pisze Puls Biznesu. To pierwszy portal w Polsce łączący potencjalnych najemców z właścicielami budynków. 

Właściciele i najemcy biur zyskali nowy sposób komunikacji. Oprócz usług agencji od dziś mogą korzystać z pośrednictwa platformy cyfrowej – dodaje Puls Biznesu. 

Poprzedni wpis

PepsiCo sprzedał biurowiec

Następny wpis

AstraZeneca zajmie 21 tys. mkw. w Postępu 14

Niniejsza strona przechowuje i uzyskuje dostęp do danych już umieszczonych na urządzeniu użytkownika za pomocą mechanizmu Cookies. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się poprzez ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na temat przetwarzania danych dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Proszę obrócić urządzenie