CA Immo sprzedało biurowiec przy Wspólnej w Warszawie

CA Immo sfinalizowało transakcję sprzedaży budynku Wspólna 47-49 w Warszawie. Biurowiec nabyła firma Yareal Polska. Obiekt oferuje łącznie 7 696 mkw. powierzchni komercyjnej i 137 miejsc parkingowych.

CA Immo sprzedało biurowiec przy Wspólnej w Warszawie

– Sprzedaż obiektu Wspólna 47-49 pozwoli nam w jeszcze większym stopniu skoncentrować się na dużych, nowoczesnych nieruchomościach biurowych klasy A, zlokalizowanych na rozwiniętych lub wschodzących rynkach biurowych. Transakcja ta jest kolejnym krokiem w naszym programie rotacji kapitału, który ma na celu zabezpieczenie i zwiększenie atrakcyjności oraz stabilności naszego portfela nieruchomości – powiedziała Hedwig Höfler, Dyrektor Działu Zarządzania Inwestycjami w Austrii i Europie Środkowo-Wschodniej w CA Immo.

Warszawa jest jednym z głównych rynków, na których CA Immo prowadzi działalność od wielu lat. Na dzień 30 czerwca 2021 r. portfel CA Immo w Polsce obejmował dziewięć budynków biurowych o łącznej powierzchni ponad 170 tys. m kw. i wartości ok. 590 mln euro.

W procesie sprzedaży firmę CA Immo wspierali doradcy z agencji CBRE oraz kancelaria prawna Greenberg Traurig.

Poprzedni wpis

Ghelamco kupiło mieszkania i je wyburzy

Następny wpis

Reply Polska w DL Piano w Katowicach

Niniejsza strona przechowuje i uzyskuje dostęp do danych już umieszczonych na urządzeniu użytkownika za pomocą mechanizmu Cookies. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się poprzez ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na temat przetwarzania danych dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Proszę obrócić urządzenie