Clear Channel Poland od stycznia w International Business Center

Firma Clear Channel Poland zmienia swoją siedzibę i na początku przyszłego roku planuje wprowadzić się do warszawskiego kompleksu biurowego International Business Center.

Clear Channel Poland od stycznia w International Business Center

W transakcji właściciela budynku reprezentowała firma doradcza Savills, a najemcę CBRE. Clear Channel Poland jest oddziałem Clear Channel International i jedną z wiodących firm reklamy zewnętrznej w Polsce. Oferuje ponad 5500 powierzchni reklamowych standardowych oraz cyfrowych, jak również reklamę tranzytową.

Na potrzeby nowego biura firma Clear Channel Poland wynajęła ok. 740 m kw. w budynku B kompleksu International Business Center. Nowa siedziba zapewni najemcy m.in. bezpośredni dostęp do stacji metra Politechnika oraz efektywną i dobrze doświetloną powierzchnię z widokiem na panoramę Warszawy.

– Po blisko 20 latach postanowiliśmy zmienić naszą dotychczasową siedzibę. Szukaliśmy budynku, który dysponuje nowoczesną powierzchnią biurową, ale także gwarantuje doskonałą dostępność komunikacyjną i znajduje się w centrum biznesowym Warszawy. Kompleks International Business Center spełnia wszystkie te wymogi. Dlatego niezmiernie cieszymy się, że już wkrótce będziemy mogli korzystać ze wszystkich udogodnień nowego biura i jestem przekonany, że nasi klienci i kontrahenci również docenią zalety nowoczesnej siedziby – mówi Dariusz Janczewski, CEO Clear Channel Poland.

– W International Business Center nadal dostępne są ostatnie wolne powierzchnie do wynajęcia, zarówno dla lokali handlowych na parterze, jak i oczywiście z przeznaczeniem na biura, w tym mieszcząca się na 10. piętrze powierzchnia z tarasem i pięknym widokiem na Pole Mokotowskie. Powierzchnie można obejrzeć również w formie wirtualnego spaceru”– mówi Monika Wakulska, dyrektor z działu powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills. 

– Decyzja o wyborze nowego biura została podjęta bardzo szybko. Transakcja z Clear Channel Polska została zakończona z sukcesem w niecałe sześć miesięcy od chwili pierwszego obejrzenia powierzchni. Klient powierzył nam znalezienie nowej siedziby, projekt architektoniczny, a także nadzór techniczny podczas trwania projektu. Cieszymy się, że wraz z reprezentantami właściciela kompleksu udało nam się wypracować satysfakcjonujące warunki dla obu stron umowy – mówi Michał Tyszkiewicz, starszy konsultant w dziale wynajmu powierzchni biurowych, CBRE.

International Business Center (IBC) to jeden z najdogodniej położonych kompleksów biznesowych w Śródmieściu Południowym. Bezpośrednio przy wejściu do budynku znajduje się stacja pierwszej linii metra, przystanki autobusowe i zjazd na Trasę Łazienkowską, a w najbliższej okolicy zlokalizowane są zarówno prestiżowe uczelnie, takie jak Szkoła Główna Handlowa, Politechnika Warszawska i Warszawski Uniwersytet Medyczny, jak i bogata oferta restauracji, kawiarni i punktów usługowych. Kompleks biurowy dysponuje łącznie 36 000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Głównym najemcą budynku jest firma PwC.

Poprzedni wpis

Warsaw Trade Tower z nowym certyfikatem BREEAM

Następny wpis

Bank Pekao za rok wprowadza się do Forest Tower

Wartość maksymalnej powierzchni nie może być mniejsza niż wartość powierzchni minimalnej.

Niniejsza strona przechowuje i uzyskuje dostęp do danych już umieszczonych na urządzeniu użytkownika za pomocą mechanizmu Cookies. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się poprzez ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na temat przetwarzania danych dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Proszę obrócić urządzenie