Do DL Piano w Katowicach wprowadzi się Reply Polska

Firma Reply Polska wynajęła blisko 1 tys. mkw. przestrzeni biurowej w budynku DL Piano w Katowicach.

Do DL Piano w Katowicach wprowadzi się Reply Polska

– Budynki biurowe realizowane przez DL Invest Group mają dostarczać najemcom zarówno jakościowych, elastycznych przestrzeni biurowych aranżowanych zgodnie z ich potrzebami, jak również szeregu dodatkowych funkcji, dzięki którym użytkownicy powierzchni mogą wiele codziennych spraw zrealizować na terenie naszych projektów. W DL Piano, w częściach handlowych i usługowych znajdują się sklepy spożywcze, piekarnia, drogeria, przedszkole, klub fitness, restauracje, a także sklepy z produktami dla domu – wylicza Bartosz Czuba, pełnomocnik zarządu w DL Invest Group.

– Podpisanie umowy z tak uznaną firmą jak Reply Polska to poświadczenie wysokiej jakości naszych budynków – podkreśla Bartosz Czuba.

– Bogata oferta handlowo-usługowa i gastronomiczna tworzą wartość naszych projektów biurowych, a także wpływają na komfort pracy i życia użytkowników. W rezultacie starannie przygotowanej koncepcji komercjalizacji oraz w ramach budowania różnorodnej i komplementarnej oferty, nasze budynki zapewniają dostęp do licznych usług dodanych. Dzięki temu pracownicy i ich rodziny mogą zrealizować większość codziennych potrzeb zakupowych w jednym miejscu, bez konieczności przemieszczania się do innych lokalizacji – stwierdza Dominik Leszczyński, CEO DL Invest Group.

– Bardzo ważne są dla nas również relacje z lokalnymi społecznościami. Z funkcji dostarczanych przez nasze projekty korzystają bowiem nie tylko najemcy, ale także mieszkańcy sąsiednich dzielnic. To również z myślą o nich przeprowadzamy liczne nasadzenia drzew i innych roślin w okolicach naszych projektów, jak również budujemy między innymi siłownie na powietrzu, z których korzystać mogą zarówno nasi najemcy, jak również mieszkańcy miasta. Aspekt zrównoważonego rozwoju przy tworzeniu wszystkich naszych nieruchomości jest jedną z kluczowych zasad, którymi kierujemy się przy projektowaniu, budowie i użytkowaniu budynków. Podkreśleniem jakości w tym obszarze jest ekologiczna certyfikacja BREEAM. DL Piano aktualnie przechodzi proces certyfikacji BREEAM In-Use. Certyfikacji BREEAM podlegają także nasze kolejne nowoczesne budynki biurowe, których realizacja zakończy się w 2022 roku: mieszczący się w Gliwicach DL Prime oraz powstający w Katowicach DL Tower – dodaje Dominik Leszczyński.

Poprzedni wpis

CA Immo sprzedało biurowiec w Warszawie

Niniejsza strona przechowuje i uzyskuje dostęp do danych już umieszczonych na urządzeniu użytkownika za pomocą mechanizmu Cookies. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się poprzez ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na temat przetwarzania danych dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Proszę obrócić urządzenie