Google otwiera w The Warsaw Hub biuro

Google ma w Warszawie nowe biuro. Zajmie w sumie 14 pięter w The Warsaw Hub. Będzie to największe europejskie centrum ekspertów od rozwoju technologii chmury obliczeniowej Google.

Google otwiera w The Warsaw Hub biuro

W The Warsaw Hub nowe centrum Google zajmie 14 pięter, od 18 do 31. Do dyspozycji będzie taras zewnętrzny i kawiarnia na 31. piętrze. W biurach znajdą się między innymi siłownia, biblioteka, pokoje rozrywki, do drzemki dla rodziców z dziećmi.  Pierwsi pracownicy oficjalnie rozpoczną pracę w nowym budynku od wtorku.

Kompleks wyposażono w zaawansowane rozwiązania technologiczne, a zintegrowane systemy zarządzania budynkiem są zarządzane przez infrastrukturę opartą na sztucznej inteligencji i obsługiwaną przez Google Cloud Platform.

– Nasze nowe warszawskie biuro to inwestycja w wiedzę, którą za pośrednictwem programów edukacyjnych i szkoleń będziemy się dzielić. Po kwietniowym otwarciu regionu Google Cloud, pierwszej w Polsce infrastruktury umożliwiającej lokalne przetwarzanie danych w chmurze, kontynuujemy realizację naszej wizji, by Warszawa stała się chmurową stolicą Europy. Nasze miasto ma ogromny potencjał i zapewnia doskonałe warunki do przyciągania najlepszych ludzi w sektorze nowych technologii, by to tu właśnie pracowali i rozwijali swoje kariery – mówi szefowa Google Polska Magdalena Kotlarczyk. 

Jak pisze Gazeta Wyborcza, aktualnie Google zatrudnia w Warszawie ponad 800 osób, z czego ponad 500 to załoga działu inżynieryjnego.   

Previous post

AstraZeneca zajmie 21 tys. mkw. w Postępu 14

Next post

HB Reavis wynajęła kolejne biura w Forest

The value of the maximum area cannot be lower than the value of the minimum area.

This website stores and accesses data already stored on the user's device by means of the Cookies mechanism. Acceptance or disagreement with the use of cookies takes place through the browser settings. More information on data processing is available in the Privacy Policy .

Please flip your device