Lux Med pojawi się w Wola Center w Warszawie

Hines podpisała kolejną umowę najmu powierzchni biurowej w Wola Center. Powstanie tam Centrum Medyczne Grupy Lux Med.

Lux Med pojawi się w Wola Center w Warszawie

Wola Center to budynek biurowy o powierzchni 34 000 mkw. nabyty przez Hines European Value Fund (HEVF 1) w 2020 roku. Został wybrany przez nowego najemcę w ramach wieloetapowego procesu, mającego na celu znalezienie nowej lokalizacji pod placówkę Grupy LUX MED.

Zajmie powierzchnię 1 190,5 mkw. brutto. Jej pacjenci będą mieli do dyspozycji 35 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, zarówno z puli miejsc wynajętych przez LUX MED, jak i w ramach planowanego parkingu publicznego. Umowa najmu została podpisana na osiem lat.

– Wola Center, dzięki dogodnej lokalizacji i dobrej ekspozycji, stanowi doskonały wybór dla najemców biurowych, jak i świadczących różnego rodzaju usługi. Dzięki położeniu w pobliżu centrum, rozbudowanej infrastrukturze oraz dobrych połączeniach komunikacyjnych z wieloma dzielnicami Warszawy, jest idealnym miejscem dla placówki medycznej. Współpraca z LUX MED to jednocześnie wartość dodana dla Wola Center – nasi partnerzy biznesowi będą mogli korzystać z usług medycznych, które dostępne będą na wyciągnięcie ręki – mówi Marta Wiewiórowska-Kudła, Leasing Director, Hines Polska Sp. z o.o.

W ramach szerokiego wachlarza usług nowy najemca planuje uruchomić w Wola Center m.in. oddział pediatrii z osobnym wejściem oraz infrastrukturą dostosowaną do potrzeb rodziców z dziećmi, jak również osób niepełnosprawnych.

Budynek Wola Center jest dobrze przystosowany do naszych potrzeb, znajduje się też w miejscu łatwo dostępnym dla naszych pacjentów. Te czynniki w dużej mierze przyczyniły się do wyboru lokalizacji przy ul. Przyokopowej w ramach rozwoju LUX MED w Warszawie. Cieszę się, że zaczęliśmy współpracę z firmą Hines, która w dotychczasowym procesie, zdążyła już się wykazać dużą elastycznością i sprawnym działaniem – mówi Łukasz Niewola, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i PR, LUX MED Sp. z o.o.

Firmę LUX MED w procesie najmu wspierał Robert Karniewski z REINA Company Sp. z o.o.

Previous post

ISS oficjalnie w Fabryce Norblina

Next post

Nowy najemca Quickwork w Carbon Tower we Wrocławiu

The value of the maximum area cannot be lower than the value of the minimum area.

This website stores and accesses data already stored on the user's device by means of the Cookies mechanism. Acceptance or disagreement with the use of cookies takes place through the browser settings. More information on data processing is available in the Privacy Policy .

Please flip your device