Marel Polska otworzy biuro w Łodzi w Bramie Miasta

Marel otwiera pierwsze w Polsce centrum usług wspólnych. Jeden z liderów w obszarze przetwarzania żywności zajmie około tysiąca m kw. przestrzeni biurowej w łódzkiej Bramie Miasta, inwestycji zrealizowanej przez Skanska.

Marel Polska otworzy biuro w Łodzi w Bramie Miasta

– Z ogromną przyjemnością informujemy o wyborze Bramy Miasta jako naszego nowego biura w Łodzi. Jako nowy pracodawca w mieście zamierzamy stworzyć miejsce pracy zgodne z globalnym standardem firmy Marel, który oferuje pracownikom wyróżniające się warunki pracy sprzyjające współpracy, innowacji oraz zaangażowaniu pracowników. Zależy nam na biurze, które spełni nawet wysokie oczekiwania naszych obecnych i przyszłych współpracowników. Dogodny dojazd z różnych stron miasta oraz sąsiedztwo ulicy Piotrkowskiej, oferującej dostęp do kafejek i restauracji, odpowiada naszym wymaganiom i jestem przekonana, że nasi pracownicy docenią nasz wybór – mówi Monika Ciupinska, Shared Services Center Lead w firmie Marel.

– Bardzo cieszy nas fakt, że Marel, kolejna nowa firma na łódzkim rynku, wybrała nasz budynek na swoją przyszłą siedzibę. Brama Miasta doskonale współgra z dynamicznie zmieniającym się Nowym Centrum Łodzi, dzielnicą oferującą najlepsze warunki dla rozwoju biznesu – mówi Paulina Strutyńska, menadżer ds. najmu w spółce biurowej Skanska w regionie CEE. 

Brama Miasta spełnia światowe standardy bezpieczeństwa miejsc pracy, co zostało docenione przez ekspertów International WELL Building Institute i potwierdzone certyfikatem WELL Health-Safety Rating. W biurowcu funkcjonuje innowacyjna platforma Connected by Skanska, która integruje zarządzanie różnymi funkcjami budynku i umożliwia m.in. wejście do środka za pomocą telefonu. Inwestycja jest też w pełni dostosowana do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością.

Brama Miasta znajduje się na terenie objętym kompleksowymi inwestycjami o charakterze miastotwórczym. W najbliższej lokalizacji zaplanowano miejski woonerf z zielenią i małą architekturą oraz Rynek Kobro z nowym ratuszem. Jednym z głównych atutów biurowca jest sąsiedztwo dworca Łódź Fabryczna i powstającej stacji „łódzkiego metra”. Dojeżdżający do Bramy Miasta mogą skorzystać z nowej podziemnej ulicy Hasa, łączącej ulicę Kilińskiego z rondem pod aleją Rodziny Scheiblerów.

Previous post

Echo Investment z finansowaniem na Brain Park w Krakowie

Next post

Biurowiec SKYSAWA wynajęty w całości przez PKO BP

The value of the maximum area cannot be lower than the value of the minimum area.

This website stores and accesses data already stored on the user's device by means of the Cookies mechanism. Acceptance or disagreement with the use of cookies takes place through the browser settings. More information on data processing is available in the Privacy Policy .

Please flip your device