White Stone z inwestycją na warszawskich Bielanach

Na warszawskich Bielanach firma White Stone kupiła ponad 200 tys. mkw. Powstanie tam wielofunkcyjna inwestycja. Będzie to przykład poscovidowych trendów na rynku. Inwestycja biurowa zostanie zrealizowana w pobliżu dzielnic mieszkalnych.

White Stone z inwestycją na warszawskich Bielanach

Greenberg Traurig doradzał White Stone Development przy nabyciu gruntu o powierzchni 200 tysięcy m.kw. na warszawskich Bielanach.

– Połączenie projektów o różnym przeznaczeniu, usytuowanych w pobliżu stacji metra Młociny, z planowaną rewitalizacją obszaru Młocin, ma szansę zaowocować wyjątkową przestrzenią na mapie Warszawy. Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy doradzać naszemu Klientowi przy tej transakcji i trzymamy kciuki za pomyślną realizację tak ambitnego projektu – powiedział Dominik Rafałko z Greenberg Traurig, który nadzorował zespół.

White Stone to deweloper nowoczesnych nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce. W portfolio firmy znajdują się kameralne osiedla i duże, wielokondygnacyjne apartamentowce, kompleksy biurowców klasy A oraz historyczne nieruchomości, poddawane rewitalizacji, jak warszawski Fort Mokotów.

 

Poprzedni wpis

Biuro czy praca zdalna? 6 argumentów za biurem

Następny wpis

Globalworth sprzedaje pięć biurowców w Warszawie

Niniejsza strona przechowuje i uzyskuje dostęp do danych już umieszczonych na urządzeniu użytkownika za pomocą mechanizmu Cookies. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się poprzez ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na temat przetwarzania danych dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Proszę obrócić urządzenie